Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
xor napisał:
Co to za głupie tłumaczenie że nie widziała? Jak zaparkuje na zakazie i ja SM zaszczękuje to co, też będzie gadać ze nie zauważyła znaku??? Ja parkując tam pierwszy raaz po wprowadzeniu parkomatu jakoś bez problemu zauważyłem tablicę z informacją o zakazie parkowania na środku. Do kogo pretensje ciule? konserwator zabytków nie zgodził się na takie parkowanie i tyle, co się firmy czepiacie?
Popieram w 100%. Wyraźnie widać znak, że na środku nie ma parkowania. Pani po prostu myślała, że jest cwana. Nie wolno i koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xor napisał:
Co to za głupie tłumaczenie że nie widziała? Jak zaparkuje na zakazie i ja SM zaszczękuje to co, też będzie gadać ze nie zauważyła znaku??? Ja parkując tam pierwszy raaz po wprowadzeniu parkomatu jakoś bez problemu zauważyłem tablicę z informacją o zakazie parkowania na środku. Do kogo pretensje ciule? konserwator zabytków nie zgodził się na takie parkowanie i tyle, co się firmy czepiacie?
Już dawno nie parkowałam przy Katedrze. Nie wiem czy od wprowadzenia parkomatów coś się zmieniło. Raz tam zaparkowałam, nie dostałam reszty i więcej nie pojadę. Myślę, że to najlepsze, co mogę zrobić dla ich biznesu. Jak mnie nie szanują pomodlę się i w innym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie wszystko Państwu Watykańskiemu, to będziecie wszędzie płacić za parking po 50 zł, jelenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z-Ł-O-D-Z-I-E-J-E Księże Adamie zrób coś z tym,bo mi się serce kraja,że na to bezczynnie patrzysz. Twój idol.
Ostatnio edytowany 23 czerwca 2010 r. o 21:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki śnieg,coś się pomerdało tej laluni,zresztą sami spójrzcie-stoi w podkoszulce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojko napisał:
parking prowadziła katedra,ale zamiast zatrudniać pracownika zainstalowała parkomat dzieląc się wpływami z firmą z warszawy.Dzięki temu nawet w niedzielę można brać kasę(czesniej była gratis)Teraz człowiek który chce coś załatwić w kancelarii parafialnej,zanim zapłaci w niej za jakiś świstek już na samym początku zapłaci za parking.Skoro jednak wg proboszcza jest to plac parafialny to powinien służyć parafianom a nie celom zarobkowym.
Czyli jeśli ktoś pojedzie na mszę do katedry to musi płaci za parking?! Coraz droższe życie katolika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przyszło mi do domu to samo co pani z artykułu czyli 150 zł "opłaty" dodatkowej. Uważam, że jest to zwykłe wymuszenie, zwłaszcza że jeśli mnie pamięć nie myli ostatni widziałem na tym parkingu tabliczkę, że na środku wolno parkować w dni takie od godz. do godz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...